Barevné dny

Měli jsme draka na provázku, mašličky neměl na ocásku. Ale co to? Už je má! 😁 Každý den mu přibyla jedna nová.🟡🔴🟠 A dnes, aby se odlišili, poslední, v nejoblíbenější barvě. Děti skládaly papír (harmoniku)=mašlička  a dnes už zvládly i draka, se kterým si "lítaly" venku. Třídili jsme věci kolem nás, obtiskavali ruku namočenou v barvě, a teď nám chodbu zdobí krásný barevný strom. Vyprávěli jsme si a četli pohádky (O červené Karkulce, O medvědovi a jahodách), a jedna pohádka na nás dokonce čekala v oboře. (Bouda, budka) 🐭🐸🐰🐿️🐻.

Se sportovní školičkou a hudebním pořadem  se toho za čtyři dny zvládlo nevídaně. Oslavili jsme Vendovy narozeniny. ❤️❤️❤️

Děkuji za spolupráci (oblečení), velký dík i do kuchyně za kreativitu při přípravě sladěného jídelníčku. 😀🍀🥰.
Myslim, že děti byly nadšené. 😂😉🥰

Zabky 13 16 11 02 Zabky 13 16 11 17 Zabky 13 16 11 18 Zabky 13 16 11 33
camera Další foto...      

Monika Dubská