MOTÝLCI - 30.5. Dnešní akce k svátku dětí : Papoušci celého světa - nadchla malé i velké.
Byla to nádhera. ??????. 

Motylci Papousci 08 Motylci Papousci 10 Motylci Papousci 15 Motylci Papousci 18
 camera Další foto...      

Cestujeme

Poznáváme kontinenty, objevujeme pro ně typická zvířata, lidi, seznamujeme  se s příběhy jiných kultur. Děti si vyzkoušely divadlo-živé sochy, hru na netradiční hudební nástroje, zkoušíme tanečky, pohybové hry. A domlouvat se bez řeči, jak se dá. U toho bývá pěkná švanda. ??? Víte, jak vypadá trampota? Že ne? Děti hned sedly a podle své fantazie ji nakreslily.A jak jinak, každý po svém a skvěle. ???? Oslavili jsme Mezinárodní svátek dětí hrou v oboře, kterou pro nás připravila praktikantka Lenka a  osladili si život zmrzlinou. ? Spoustu času jsme strávili na naší úžasné zahradě, začínáme pečovat o zasazené kytičky. Dnes jsme popřáli Verunce k narozeninám.❤️ Kluci si začali  vyřizovat "věci" ručně, musíme často řešit konflikty.

Kdyby tohle nebylo, byl by týden zas super. ??

Motylci 30 3 6 01 Motylci 30 3 6 05 Motylci 30 3 6 15 Motylci 30 3 6 28
 camera Další foto...      

Monika Dubská