Téma - Barevné dny

Dotvořili jsme podzimní obrazy, malovali věci , předměty , zvířata daných barev, četli jsme Barevné pohádky, děti vyprávěly pohádku o Červené Karkulce, pohádku O řepě. Naučili jsme se básničku o hnědé barvě. Děti si užily hru s čočkou , hrachem, z brambor a mrkve si vytvořily skřítka podzimníčka. Zvládli jsme procházku ve dvojicích po obci, okruh kolem Červeného a Chrtnického rybníku, tvořili jsme z přírodnin, počítali listy, brambory, kaštany. Barvy hýřily všude. Počasí nám přálo. Zpívalo se o sluníčku, o červeném jablíčku, o princezně na bále, co poztrácela korále.   

Děkuji za spolupráci s oblečením a paním kuchařkám za úžasnou podporu a kreativitu při tvoření jídelníčku. Bylo to zase moc prima. 😁

Motylci 8 12 11 01 Motylci 8 12 11 05 Motylci 8 12 11 19 Motylci 8 12 11 21
  camera Další foto...      

Monika Dubská