Legrační dýně

Tohle téma děti baví. Tvořilo se, zpivalo, četlo o Dýni a čarodějnici a Dýni Měchuřince. Ta druhá je úplně jednoduchá pohádka, nechte si ji od dětí vyprávět. Báječně na ni procvičíte posloupnost děje , kdo přišel prvni, poslední, počet do 5 a souvislé vyjadřování. Neni snadné hrát divadlo, ale dětičkám to šlo. Namalovali jsme v pohádce  vystupujici zvířata, kdo které chtěl, děti si dýni vystříhaly a dozdobily. A změnili jsme konec. Prasklou Měchuřinku jsme zase z jednotlivych dílů poskládali, vytvořili tak vlastni puzzle. 

Škoda, že nás bylo tak málo. Nakonec jsme přece jen oslavili Marinčin a Terezčin svátek, jinak bychom čekali snad až do listopadu. Ale nebojte se, kdo chyběl, najde lizatko a  motýlkové bonbonky ve skříňce na oblečení v šatně.

Kéž by nás bylo víc. Brzy se uzdravte, pa😄😊🤩

Motylci 18 22 10 07 Motylci 18 22 10 11 Motylci 18 22 10 22 Motylci 18 22 10 27
 camera Další foto...      

Monika Dubská