Ovoce a zelenina aneb hra na obchod je velká psina

Sportovní školička, 1.návštěva knihovny, pokračování ve čtení knížky o hmyzu, páteční tělocvična. K tomu všemu jsem hned v pondělí dětem nastínila svou představu o hře na obchod. Od úterý už si ji organizovaly samy, a střídaly se v roli prodavačky a kupujících, byla spousta legrace. Děkuji za donesené ovoce a zeleninu, můžeme si hrát ještě příští týden.😄 Děti většinu pojmenuji, třídí, počítají bez problému do 6. Ve středu jsme zvládli vyválet těsto a připravit strudl, paní kuchařky nám ho upekly a po svačině zmizel.😀 Děti znají původ surovin, pracovaly opatrne, krájely, strouhaly, práce je bavila. Většina si obtiskla půlky jablek a hrušek natřených suchým pastelem na papír. Slavili jsme Frantův, Míšův a Eliščin svátek, mlsalo se nehorázně. 😊

Týden utekl jako voda. Procházky překrásnou oborou nás překvapuji změnami v přírodě každý den. Radujeme se z podzimu.

Motylci 4 8 10 01 Motylci 4 8 10 06 Motylci 4 8 10 14 Motylci 4 8 10 29
  camera Další foto...      

Monika Dubská